Urocentrum Brno
urologie, kam se pacienti nebojí

tel.:  549 257 130

adresa          mapa

Purkyňova 35e
Královo Pole, Brno
Ordinační
doba

Kde nás najdete

foto objektu

Purkyňova 35e, Brno, Královo Pole

Působíme přímo na jednom z hlavních dopravních uzlů Brna. Tramvaje 12 a 13 nám zastavují pod okny, stejně tak jako okružní autobusová linka 84 a 44 a trolejbus číslo 30. Pro mimobrněnské je užitečné přímé autobusové spojení busem číslo 67 z autobusového nádraží Zvonařka. Dostupnost pro pacienty je tedy opravdu snadná, ze zastávky je to k nám jen několik kroků.

Naše ordinace jsou umístěny v prvním nadzemním patře nové výškové budovy na křižovatce ulic Purkyňova a Skácelova. Tato výšková budova je někdy označovaná jako „komplex Eden“.

Hejtman Jihomoravského kraje udělil komplexu Eden „Čestné uznání jako stavba Jihomoravského kraje 2009“.

Vstup do ordinace je z pravého boku budovy Eden. Je třeba v přízemí obejít Volksbanku a zazvonit na zvonek „Urocentrum“ vchodu Purkyňova 35 e.

Na ulici Purkyňova – přímo pod našimi okny - jsou většinou parkovací místa obsazena. Zaparkovat je možné ve dvoře komplexu Eden tj. před španělskou restaurací Paladeo. Na parkoviště se vjíždí z ulice Svatopluka Čecha. Další parkovací možností je odbočka z ulice Vodova. Ta Vás zavede na rozlehlý dvůr s asi padesáti parkovacími místy přímo proti naší ambulanci. Ambulance ale z parkovacího dvora Vodova není vidět, mezi dvorem a Purkyňovou ulicí je bytový dům. Vedle bytového domu je průchod pro pěší přímo proti východu ze supermarketu „Brněnka“.

MAPA

GPS souřadnice - 49°13'16.320"N, 16°35'6.720"E

BĚŽNÁ ORDINAČNÍ
DOBA

Pondělí - Pátek
8:00 - 14:00

SPECIALIZOVANÉ PORADNY

Pondělí a Čtvrtek
14:00 - 18:00

UPOZORNĚNÍ PRO
AKUTNÍ PACIENTY

Dostavte se prosím v dopoledních hodinách s nějakou močí v močovém měchýři. Provedeme laboratorní vyšetření a ošetříme Vás ve stejný den po běžné ordinační době na základě výsledků z laboratoře.