Urocentrum Brno
urologie, kam se pacienti nebojí

tel.:  549 257 130

adresa          mapa

Purkyňova 35e
Královo Pole, Brno
Ordinační
doba

Jak se objednat

Prosím objednávejte se telefonicky nebo osobně v průběhu naší pracovní doby tj. denně 8 – 15 hod. Kdo se na naší ambulanci zaregistroval k přímému internetovému přístupu do našeho objednávacího kalendáře, může se objednat případně zrušit objednání samozřejmě kdykoliv.

Pokud je Váš stav akutní – např. máte vysoké teploty, nemůžete vůbec močit, máte ledvinnou koliku, přijďte ihned a to pokud možno dopoledne a my Vás akutně ošetříme.

Při telefonickém objednání Vám sestřičky sdělí, zda se máte dostavit na odběry moče a krve (podle důvodu, který Vás vede k vyšetření u nás), kdy se máte na odběry dostavit a kdy Vás potom čeká lékař.

Objednávání neprovádí lékař.

Promiňte, ale vzhledem k tomu, že každý den ošetříme nejméně deset akutních pacientů navíc, nejsme schopni zajistit, že Vás ošetříme na minutu přesně. Vaše případné čekání by nemělo přesáhnout půl hodiny.

Pokud máte doporučení od jiného lékaře je pro nás toto doporučení cenným zdrojem informací, pokud doporučení nemáte, také Vás přijmeme do péče.

Promiňte, ale neposkytujeme službu posouzení toho, zda jste správně léčeni na jiném urologickém pracovišti. Skoro nikdy nám totiž v takovém případě pacient nemůže předložit úplnou zdravotnickou dokumentaci z předchozího léčení – často ne vlastní vinou – prostě ji pacient nemá k dispozici. Naše případné posouzení by pak mohlo být nepřesné. Ze stejného důvodu ani nepřebíráme do léčby pacienty dosud léčené na jiné urologii – s výjimkou pacientů, kteří se do Brna přestěhovali z jiného města. Výše zmíněné služby označované někdy jako tzv. „druhý názor“ neposkytujeme ani za přímou úhradu.

Promiňte, ale nelze se objednat zasláním e-mailu.


Na první vyšetření si prosím s sebou přineste:

  • průkazku Vaší zdravotní pojišťovny
  • doporučení od odesílajícího zařízení - pokud ho máte
  • seznam trvale užívaných léků, nejlépe nám přímo doneste krabičky od těchto léků
  • zkuste si již doma vzpomenout, jestli jste prodělali v minulosti nějakou zejména břišní operaci a ve kterém roce. Dále si prosím poznamenejte, zda jste byli v minulosti pro nějaké závažné onemocnění hospitalizováni.


BĚŽNÁ ORDINAČNÍ
DOBA

Pondělí - Pátek
8:00 - 14:00

SPECIALIZOVANÉ PORADNY

Pondělí a Čtvrtek
14:00 - 18:00

UPOZORNĚNÍ PRO
AKUTNÍ PACIENTY

Dostavte se prosím v dopoledních hodinách s nějakou močí v močovém měchýři. Provedeme laboratorní vyšetření a ošetříme Vás ve stejný den po běžné ordinační době na základě výsledků z laboratoře.