Urocentrum Brno
urologie, kam se pacienti nebojí

tel.:  549 257 130

adresa          mapa

Purkyňova 35e
Královo Pole, Brno
Ordinační
doba

Naše léčebné postupy

U každého jednotlivého pacienta se snažíme dodržovat tzv. doporučené postupy.

Žádné zvláštní nebo vlastní léčebné postupy tedy nemáme.

Česká urologická asociace přijala za závazné – stejně jako všechny národní urologické asociace v Evropě – doporučené postupy Evropské urologické asociace. (Tato organizace zahrnuje všechny evropské země včetně Ruska a Turecka, je nejpočetnější urologickou organizací na světě a nemá nic společného s Evropskou unií).

Léčebné postupy dodržované v našem zdravotnickém zařízení u každého jednotlivého onemocnění si můžete přečíst na intenetových stránkách Evropské urologické asociace: www.uroweb.org. Tyto stránky jsou nově také v češtině. Doporučené postupy - ale jen v omezeném rozsahu - obsahují stránky České urologické asociace www.cus.cz.

S laskavým svolením provozovatelů největšího privátního urologického zařízení v ČR společnosti Androgeos v Praze Vám doporučujeme velmi obsáhle zpracované webové stránky tohoto zdravotnického zařízení www.androgeos.cz. Tam jsou doporučené postupy u jednotlivých urologických onemocnění detailně vypsány a jsou tam popsány také operační postupy.

BĚŽNÁ ORDINAČNÍ
DOBA

Pondělí - Pátek
8:00 - 14:00

SPECIALIZOVANÉ PORADNY

Pondělí a Čtvrtek
14:00 - 18:00

UPOZORNĚNÍ PRO
AKUTNÍ PACIENTY

Dostavte se prosím v dopoledních hodinách s nějakou močí v močovém měchýři. Provedeme laboratorní vyšetření a ošetříme Vás ve stejný den po běžné ordinační době na základě výsledků z laboratoře.